0532 421 86 29 Adalar Mobilya Tamiri - Yunus Mobilya

Adalar Mobilya Tamiri

Adalar Mobilya Teknik Lake Cila Mobilya Kapı Tamiri, Adalar Ray Dolap Tamiri, Adalar Ofis Mobilya Tamiri, Adalar Mobilya Montajı, Adalar Mutfak Dolap Tamiri, Adalar Dolap Menteşe Tamiri, Ofis Koltuk Tamiri, Adalar Sandalye Tamiri, Adalar Mobilya Tamiri Ahşap mutfak dolabı yüzey hasarları onarımı, Adalar Mutfak dolapları kapak değişimi ve tamiri, Adalar Mutfak dolabı çekmece değişimi ve tamiri, Adalar Mutfak dolabı raf değişimi ve tamiri, Adalar Mutfak dolap kapağı kulp değişimi ve tamiri, Adalar Mutfak dolap tezgahı tamiri, Adalar Mutfak dolabı menteşe değişimi ve tamiri, Adalar Mutfak dolabı raylı çekmece sistemi değişimi ve onarım, Adalar salon oturma gurubu onarımı, Adalar Yemek odası mobilya takımı onarımı, Adalar Yatak odası mobilya takımı tamiri, Adalar Çocuk ve bebek odası mobilya takımı tamiri, Adalar Ofis mobilyaları tamirleri,Adalar Otel mobilyaları tamirleri, Adalar Tüm tip mobilyalara ilişkin kurulum, Adalar montaj, Adalar duvara sabitleme işlemleri, Adalar Mobilya tipleri için kulp, çekmece, kapak, menteşe değişimleri ve tamirleri Adalar Mobilya Tamir Ustası Adalar Yatak Odası Tamiru Adalar Demonte Mobilya Tamirı Adalar Mobilya Tamir Elemanı Adalar Genç Odası Mobilyaları Tamirı Adalar Mobilya Tamir Fiyatları Adalar Mobilya Tamir Hizmetleri Adalar Mobilya Tamir İstanbul Adalar Mobilya Tamir ve Tamir Adalar Mobilya Tamir Servisi Adalar Tekzen Mobilya Tamir Adalar Evmanya Mobilya Tamir Adalar N11 Mobilya Tamir Adalar Hepsiburada Mobilya Tamir Adalar Gittigidiyor Mobilya Tamir Adalar Dekorasyon Mobilya Tamir Adalar İkea Mobilya Tamir Adalar Evidea Mobilya Tamir Adalar Raydolap Tamiri Adalar Gardrop Tamiri Adalar Yatak Tamiri Adalar Şifonyer Tamiri Adalar Baza Tamiri Adalar Komidin Tamiri Adalar Karyola Tamiri Adalar Tv Ünitesi Tamiri Adalar Dekoratif Raf Tamiri Adalar Dekoratif Ayna Tamiri Adalar Dekoratif Tablo Tamiri Adalar Yemek Masası Tamiri Adalar Sandalye Tamiri Adalar Büfe Tamiri Adalar Vitrin Tamiri Adalar Konsol Tamiri Adalar Portmanto Tamiri Adalar Vestiyer Tamiri Adalar Ayakkabılık Tamiri Adalar Banyo Dolabı Tamiri Adalar Havluluk Tamiri Adalar Banyo Aksesuar Tamiri Adalar Mutfak Dolabı Tamiri Adalar Kiler Dolabı Tamiri Adalar Mutfak Ek Dolap Tamiri

İhtişam ön plana çıkıyor: ahşap ve altının uyumu
Klasik bir salon dekoru oluştururken seçeceğiniz öğeler arasında aileniz ve arkadaşlarınız için buluşma noktası olacak bir TV, hem dekoratif özellikleri hem de işlevselliği açısından konseptinize uyumlu olmalıdır. Salon dekorunda sıklıkla kullanılan, klasik tarzdan izler taşıyan ahşap mobilyaları tercih ediyorsanız, detaylarla zenginleştirilmiş zarif bir görünüme sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Bu modeller oturma odanızı süsleyecek.

Carina tv ünitesi

Oturma odanızda sunduğunuz klasik atmosferi mükemmel bir şekilde yansıtan bir öneri olan Carina TV Ünitesi, klasiği öne çıkaran motiflere ve altın detaylara sahiptir. Tv sehpası ve üst rafın farklı tasarımları ile dikkat çeken bir modelde, dolap kapakları üzerindeki altın rengi kulplar ahşap ile şık bir uyum yaratıyor. TV’nin bu uyumu, orta sehpadaki altın rengi ayakların detaylarıyla bütünleşerek muhteşem bir dekorasyon yaratıyor. Çekmeceler ve kapaklardaki kabartma motifler, klasik tasarım ambiyansını tamamlayan bir dinamizm yaratır. Detayları ve tasarımlarıyla canlı bir duruş sergileyen modelleri tercih ederek, klasik bir salon dekoru oluşturarak mükemmel ambiyansı yaratabilirsiniz.

Ek parçalarla klasik tarzın ilhamını hissedin
Klasik salon dekorunun öne çıkan özelliklerinden konsol ve aksesuarlar, hayalinizdeki ambiyansı tamamlayacak önemli detaylardan bazıları. Bu ek eşyaların tasarımı, çizgileri ve oturma odasıyla uyumu açısından tercih edilmesi klasik tarzı yansıtan bir görünüme sahip olmalıdır. Lobide yer alan konsol, hem depo odası hem de dekoratif detaylar sergileyen bir ürün olarak dekorasyonda dikkat çekiyor.

Moka yemek takımı

Klasik tarzdaki konsol gibi bir objeye yansıtılabilen ve tasarımıyla dikkat çeken bir konsol örneği olarak kullanılabilen Moka yemek takımı, işlemeli detayları ile salonunuzun en şık klasik parçası olacak. Göz kamaştırıcı bir etki için kapak yüzeyine işlenmiş detaylarla klasik bir ambiyansta ahşap renginin zarafetini birleştiren bir konsol. Konsolu tamamlayan ahşap detaylara sahip aynalar, oturma odasının klasik dekorunu uyumlu bir şekilde tamamlıyor. Klasik tarzdaki konsolunuzu altın rengi aksesuarlarla tamamlayarak şıklığı kolayca bütünleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fantazi